Krāsotāja | Painter or Something

Ir tie rīti, kad pamostos un jūtos kā skuķis no 80-to gadu filmas [filmas tādēļ, ka man diemžēl pašas atmiņu par polsterēto plecu un fitnesa trakuma laiku nav]. Nav jau gluži tā, ka jāuzkas mati un no mājas ārā jāiet velosipēdistu šortos un ar džemperi, kam kakla izgriezums tik liels, ka tas knapi mugurā turas, bet tomēr.. Mans iedomu stāsts skan šādi. Pēcpustdiena, laukā ir karsts, bet apmācies. Uz palodzes uzliktais kasešu atskaņotājs, gan manam, gan garāmgājēju priekam Cindy Lauper balsī skandina, ka meitenes tikai vēlas izklaidēties. Es krāsoju sava jaunā dzīvokļa sienas, gaidu lietu [btw man lietains laiks patika pirms lietaina laika patikšana went mainstreem] un ik pa brīžam netonī dziedu līdzi.

There are these mornings that makes me feel like a girl from an eighties movie. I am not exactley ready to wear biker shorts, teased hair and way too big off-the-shoulder cut sweatshirt in public. But I can surely imagine myself painting walls in my brand new apartment while a caset player blasts Girls Just Want to Have Fun by Cindy Lauper while standing on a window still. I am probably singing along – off-key for sure – and waiting for the rain to start pouring [btw I loved rainy days before they went mainstreem].

Blūze dikti oriģināla *staro lepnumā*. Uzšuva kāds cits, nopirku par nieka 10 santīmiem + balināju pati. | Btw this is a complete DIY. Blouse designed and sown by somebody else, but purchased for extremley cheep and bleached by me.

Epic.

Klausos | Listening to: Danger Mouse & Daniele Luppi – Two Against One (Ft. Jack White)

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s